Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/vestigodata/domains/web.vestigodata.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 546Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/vestigodata/domains/web.vestigodata.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 546

Kurs „Język i Kultura Chin” 汉语文化教程

Poziomy zaawansowania

Poziom początkujący

Przeznaczony dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem chińskim. Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie i potrafi stosować podstawowe zwroty potoczne i wyrażenia dotyczące życia codziennego. Potrafi przedstawiać siebie i innych oraz formułować pytania z zakresu życia prywatnego, dotyczące np. miejsca, w którym mieszka, ludzi, których zna i rzeczy, które posiada. Potrafi prowadzić prostą rozmowę.

Poziom elementarny

Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie wypowiedzi i często używane wyrażenia związane z życiem codziennym (np. podstawowe informacje dotyczące osoby rozmówcy i jego rodziny, zakupów, otoczenia, pracy).
Potrafi porozumiewać się w prostych, rutynowych sytuacjach komunikacyjnych, wymagających jedynie prostej, bezpośredniej wymiany informacji na tematy znane i typowe.
Potrafi w prosty sposób opisywać swoje pochodzenie, otoczenie, a także poruszać sprawy związane z najważniejszymi potrzebami życia codziennego.

Poziom średniozaawansowany

Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie znaczenie głównych wątków przekazu zawartego w jasnych, standardowych wypowiedziach, które dotyczą znanych jej spraw i zdarzeń typowych dla pracy, szkoły, czasu wolnego itd.
Potrafi radzić sobie z większością sytuacji komunikacyjnych, które mogą się zdarzyć podczas podróży w Chinach.
Potrafi tworzyć proste, spójne wypowiedzi na tematy, które są jej znane, lub które ją interesują.
Potrafi opisywać doświadczenia, wydarzenia, marzenia, nadzieje i aspiracje, krótko uzasadniając bądź wyjaśniając swoje opinie i plany.

Poziom zaawansowany

Osoba posługująca się językiem na tym poziomie rozumie szeroki zakres trudnych, dłuższych tekstów, dostrzegając także znaczenia ukryte, wyrażone pośrednio.
Potrafi wypowiadać się płynnie, spontanicznie, bez większego trudu odnajdując właściwe sformułowania. Skutecznie i swobodnie potrafi posługiwać się językiem w kontaktach towarzyskich i społecznych, edukacyjnych bądź zawodowych.
Potrafi formułować jasne, dobrze zbudowane, szczegółowe wypowiedzi.

Grupy

Grupy liczą od 6 do 9 osób
Zajęcia odbywają się na terenie Warszawy
Każda grupa ma spotkanie raz w tygodniu po 90 minut

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Cennik

200 zł za miesiąc (4 spotkania po 90 min) wszystkie materiały dydaktyczne, ćwiczeniowe i plastyczne w cenie

Rabaty

Przy płatności z góry za semestr rabat 5%
Za kontynuację nauki w kolejnym roku szkolnym oraz przy płatności za semestr z góry rabat 10%