Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/vestigodata/domains/web.vestigodata.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 546Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/vestigodata/domains/web.vestigodata.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 546

Kurs „Język i Kultura Chin” 汉语文化教程

Z nami nauczysz się języka mandaryńskiego czyli urzędowego języka Chin. Ne tylko poznasz zasady pisowni chińskiej i wymowy ale i zastosujesz wiedzę w praktyce, czyli porozmawiasz w języku chińskim.
Chcemy pokazać Ci, że język chiński nie jest wcale taki trudny, jak się wydaje.
Wytłumaczymy logicznie zasady pisowni i wymowy, pokażemy, że chińskie znaki to nie przypadkowo narysowane kreski, a logicznie uporządkowany system.
Nauczamy języka chińskiego wraz z przybliżaniem wiedzy o kulturze Chin. Lekcje gramatyki, pisania, czytania i mówienia uzupełniamy o warsztaty kulturowe, tak aby nauka języka chińskiego przyniosła dużo przyjemności i stanowiła przygodę.
Na zajęciach poznasz kaligrafię chińską, historię, sztukę, teatr, kino, gry planszowe, zwyczaje i tradycje chińskie.
Dowiesz się jakich prezentów nie należy dawać Chińczykom, jakich cyfr i kolorów nie lubią, skąd wzięła się nazwa „Państwo Środka” i wiele innych ciekawych rzeczy.
Znajomość języka otworzy Ci wiele możliwości zawodowych. Ponadto ze znajomością języka chińskiego łatwiej będzie podróżować po zakątkach Chin, tam gdzie język angielski nie jest powszechnie znany.
Chińczycy będą pod wrażeniem gdy będziesz do nich zwracać się w ich ojczystym języku, ponieważ utożsamiają naukę chińskiego z zainteresowaniem swoim krajem.

Zapisy

Skontaktuj się z nami by sprawdzić czy są wolne miejsca w wybranej przez ciebie grupie. Wypełnij formularz i opłać kurs w całości za semestr (4 miesiące) lub części (1 miesiąc) przelewem przed pierwszymi zajęciami i ciesz się przygodą z językiem chińskim!

Grupy

Grupy liczą od 6 do 9 osób
Zajęcia odbywają się na terenie Warszawy
Każda grupa ma spotkanie raz w tygodniu po 90 minut

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu

Cennik

200 zł za miesiąc (4 spotkania po 90 min) wszystkie materiały dydaktyczne, ćwiczeniowe i plastyczne w cenie

Rabaty

Przy płatności z góry za semestr rabat 5%
Za kontynuację nauki w kolejnym roku szkolnym oraz przy płatności za semestr z góry rabat 10%