Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/vestigodata/domains/web.vestigodata.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 546Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/vestigodata/domains/web.vestigodata.com/public_html/wp-includes/plugin.php on line 546

Szkolenia dla firm 培训

Wyjazd do Chin na targi lub przyjęcie delegacji w Polsce nie będzie problemem. Pomożemy Ci wywrzeć pozytywne wrażenie na swoich chińskich partnerach, dobrze reprezentować swoją firmę i dowiedzieć się więcej o współczesnych chińskich zwyczajach i etykiecie biznesowej.

Znajomość nawet kilku podstawowych zwrotów i zwyczajów może przynieść wiele korzyści na spotkaniu biznesowym i może sprawić, że relacja z Chińczykami nabierze innego charakteru. Tego typu gest z pewnością zostanie doceniony przez chińskich partnerów biznesowych.

Oferujemy:

kurs językowy z elementami kultury chińskiej

Szkolenie zawiera oprócz podstawowego słownictwa słownictwo biznesowe. Program nauczania dopasujemy do profilu działalności twojej firmy kładąc szczególny nacisk na słownictwo branżowe. Kurs rozszerzamy o elementy chińskiej etykiety biznesowej.

szkolenie biznesowe z elementami języka chińskiego

Przedstawimy zwyczaje, etykietę i praktykę chińskiego biznesu oraz zapoznamy cię z podstawowymi zwrotami w języku chińskim. Na szkoleniu dowiesz się także jakie są wymogi chińskiej etykiety, jaki jest sposób witania i żegnania gościa, wręczania wizytówek, kontakt fizyczny (podawanie ręki), zaproszenie gościa do stołu, jakie wręczać prezenty, jak je pakować, jakie są sposoby wręczania. Opowiemy jak wykorzystać różnice kulturowe do robienia biznesu z Chińczykami.

Zajęcia mogą odbywać się zarówno w naszym lokalu szkoleniowym jak i w siedzibie Twojej firmy.